524. INCANDESSNCE GLOW AVON # 103Witam wszystkich serdecznie. 
Wczoraj spóźniłam się z publikacją postu. Dziś pewnie odrobinę również. Ten zapach otrzymujemy zapakowany w niebieski kwadratowy kartonik owinięty celofanem. Dzięki temu mamy pewność, iż nikt nie podkradł nam "paru" psiknięć naszej perełki. 

Zapach w pierwszym momencie wydaje się być podobny do klasycznego Incandessnce... Jednak po chwili wyczuwamy (ja wyczuwam) mieszankę białej magnolii z wetiwerem. Jednak do mego nosa dociera przewaga magnolii. Wetiwer nadaje tu tylko lekko drzewnej nuty. W oddali majaczy zapach świeżej bergamotki utrwalający i dopełniający całość. 

Perfum nie jest: ciężki, mdły i duszący. Dzięki nutom drzewnym ( wetiwer) i cytrusów należy  on do świeżych. 

Trwałość jest na normalnym poziomie. Około 2 -3 godzin. Mówię tu o tej samej intensywności co po aplikacji. Po tym czasie zaczyna się ona zmniejszać. Jednak,gdy powąchamy nasze ubrania lub inne "rzeczy"na które zaaplikowaliśmy Glow ... pachną one wciąż... Jakbyśmy zastosowali delikatną mgiełkę o tym samym zapachu.

Według mnie jest to zapach na codzień, jak i  na letnie wieczory z przyjaciółmi. 

Pozdrawiam. 

cathy c. 

Komentarze

 1. Nie miałam,miałam wersję złotą!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mnie ciekawi tenm zapach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Tobie w końcu poznałam klasyczną wersję - chyba czytałaś mi w myślach bo od dawna chciałam wypróbować te sławne perfumy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo zachęcający opis:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie używałam zapachów z Avonu, chyba tylko obwąchałam katalog i jakieś próbki czy perfumy u Mysiej Siostry... Pamiętam, że miały złoty flakon i okropnie pachniały. Może kiedyś jednak jakieś kupię.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam serdecznie. Dziękuję za Twój komentarz. Dzięki niemu mogę zajrzeć na Twego bloga. Pozdrawiam. cathy c.

Popularne posty z tego bloga

684. KALENDARZE ADWENTOWE BALEA I ALVERDE PREZENTACJA

734. ROZDANIE NA DOBRY NOWY POCZĄTEK

724. PODSUMIWANIE PROJEKTU "USE IT UP" 2017 - JAK WIDZĘ