148. PUDER W KAMIENIU INDEFECTIBLE LOREAL


  Witam Was serdecznie. Chciałabym podziękować Wam za komentarze i serdecznie przywitać nowych obserwatorów. Dziś na " tapecie" puder od Loreal. W Polsce występuje on pod nazwą Infallible i chyba tylko jako podkład. Mam nadzieję,że w krótkim czasie będzie również dostępny ten w kamieniu. Pudry nie różnią się właściwościami,ą jedynie formą.OD PRODUCENTA :

Puder idealnie dopasowuje się do karnacji i struktury skóry. Nie tworzy efektu maski. Długotrwale matuje. Doskonale wtapia się w skórę matując ją, kryjąc niedoskonałości i wyrównując jej koloryt. Rezultat : jednolita, matowa i aksamitnie gładka cera. Efekt utrzymuje się przez 24 h.

MOJA OPINIA :

- Puder otrzymujemy w plastikowym opakowaniu typowym dla tego typu produktów. Podzielone jest ono na dwie części : jedna z pudrem, druga pod spodem z lusterkiem i gąbeczką.
- Kupiłam go pod wpływem impulsu po uprzednim sprawdzeniu , który odcień będzie do mnie pasował. Mój to nr 225 Beige.
- Konsystencja... Hmmm... Nie należy on do tych nardzo drobno mielonych, ale również nie należy do tych grubo zmielonych. Powiedziałabym, że jest po środku.
- Obietnica dana przez producenta  ...idealnego stopienia się z  moją cerą jest spełniona. Nigdy nie używam go solo. Zawsze na podkład. Stapia się idealnie.Nie widać żadnej różnicy. 
- Faktycznie cera wygląda na gładką i matową - tu też obietnica jest spełniona.Ale matowienie nie utrzymuje się przez obiecane 24 h - raczej do 10 h - przy mojej tłustej w kierunku mieszanej cerze jest to trochę problematyczne i powiem,że wystarczające.
- Czy polecam? Oczywiście.Zdjęcia z bliska.
Pozdrawiam.

cathy c. 

Komentarze

  1. takie dobre matowienie by mi sie przydało

    OdpowiedzUsuń
  2. ja mam swojego ulubieńca :) puder z Rimmela Stay Matte :) widzę, że ten też dobrze matuje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. To coś dla mnie, ale jak na razie mam dosyć pudrów :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam serdecznie. Dziękuję za Twój komentarz. Dzięki niemu mogę zajrzeć na Twego bloga. Pozdrawiam. cathy c.

Popularne posty z tego bloga

684. KALENDARZE ADWENTOWE BALEA I ALVERDE PREZENTACJA

734. ROZDANIE NA DOBRY NOWY POCZĄTEK

724. PODSUMIWANIE PROJEKTU "USE IT UP" 2017 - JAK WIDZĘ