349. ZWIERZ KAŻDY WIDZI JAKI JEST
Witam Was moje kochane. 
Przeglądając dzisiaj blogi nie sposób uciec od tematu " - 49% obniżki w Rossmannie". Szczerze powiem,że mam już dość tego tematu. Jeszcze dobrze się owa obniżka nie zaczęła,a  już niemal każdy blog od niej kipi. Odbiegając od tematu rzeczonego Rossmanna postanowiłam dzisiaj napisać post z rodzaju tych luźnych.

Według Wikipedii,gdy w Google wpisujemy frazę "zwierzęta" otrzymujemy taką o to regułkę:

Zwierzęta (Animalia) – królestwo obejmujące wielokomórkowe organizmy cudzożywne o komórkach eukariotycznych, bez ściany komórkowej, w większości zdolne do aktywnego poruszania się. Są najbardziej zróżnicowanym gatunkowo królestwem organizmów. Największą grupę zwierząt stanowią bezkręgowce, a wśród nich owady. Drugą, obok bezkręgowców, grupą zwierząt są kręgowce. Wśród nich tradycyjnie wyróżnia się rybypłazygadyptaki i ssaki, do których należy również człowiek.


Nie sposób się z tym nie zgodzić. Jednak nie chodzi mi prowadzenie dysputy na ten temat. To na czym chciałam się skupić to: jak słodkie owe zwierzaki być mogą?

Oto pre przykładów z netu.


Odrobinę śmiesznie,ciepło i przyjemnie.


Tu kompletnie rozczulające młode osobniki.

Przykładów i zdjęć można by mnożyć i wstawiać do tego postu miliony. Na pewno byłby to post tasiemiec. 

Osobiście bardzo kocham zwierzęta. W sytuacjach podbramkowych mego życia dały mi wiele. Mogę nawet rzec,iż więcej niż ludzie. O tym jednak może innym razem. Szanuję mych "braci mniejszych" i staram się tego szacunku uczyć moją Mendę. 
Moi kochani czytelnicy pamiętajmy o nich szczególnie teraz,gdy w niedługim czasie nadejdzie zima. Starajmy się ulżyć im w tym trudnym dla nich czasie. Będą nam wdzięczne i ja również będę Wam za to wdzięczna.

Pozdrawiam. 

cathy c.Komentarze

 1. U nas w domu zawsze były jakieś zwierzęta, wiosną, kilka dni po świętach pożegnaliśmy naszego kochanego pupila Mafiego, przegrał walkę z kleszczem.... strasznie , strasznie smutno....
  Teraz mamy kotkę Maćka, tylko jedną.... ale bywało i 8 :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Moja droga u mnie też zawsze były kicie. obecnie z powodu moich ciągłych wyjazdów do pracy nie jest ożliwe posiadanie jednego. Myślę,że kiedy "obsiądę" to znajdzie się kąt dla jakiegoś może dwóch. :) Pozdraiwam.

   Usuń
  2. U nas Myszy było... 7 myszy rybki i stado chomików... Obecnie jest chomik Zuzia, Kubuś i Reksio (dwa psiaki) oraz kot Tygrysek. :)

   Usuń
  3. Witam. Kochana Mysiu to wiem. Mówiłaś mi o tym. :) Mam nadzieję, że całe stadko wraz z osobnikami Mysimi ma się dobrze. Może w sobotę zadryndam do Ciebie. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń

Prześlij komentarz

Witam serdecznie. Dziękuję za Twój komentarz. Dzięki niemu mogę zajrzeć na Twego bloga. Pozdrawiam. cathy c.

Popularne posty z tego bloga

684. KALENDARZE ADWENTOWE BALEA I ALVERDE PREZENTACJA

734. ROZDANIE NA DOBRY NOWY POCZĄTEK

724. PODSUMIWANIE PROJEKTU "USE IT UP" 2017 - JAK WIDZĘ