372. CHUSTECZKI OCZYSZCZAJĄCE DO TWARZY RIVAL DE LOOP MANDEL TRAUMChusteczki pochodzą z limitowanej edycji.Kupiłam je jakiś czas temu. Jeździły ze mną w te i wewte. Wreszcie postanowiłam wykorzystać je do porannej pielęgnacji twarzy.
Chusteczek w opakowaniu jest 25 sztuk. Dość mocno są nasączone płynem pielęgnujacym naszą cerę. Zapach jest świeży. Powiedziałabym,iż jest to zapach kwiatów migdału. Nie zawierają alkoholu i parabenów.
Jak na początku napisałam stosuję je ( jeszcze) do porannego przecierania twarzy z nocnych zanieczyszczeń. Oczywiście  przed porannym myciem twarzy. W tej formie sprawdzają się doskonale.
Próbowałam ich również do demakijażu po całym dniu. Nie radziły sobie ze zmyciem tuszu z rzęs. Trzeba było dość mocno pocierać,aby się go pozbyć. Pare sztuk musiało iść w ruch ( co najmniej trzy). Mówi nam to o tym,iż do wodoodpornego makijażu nie nadają się w ogóle. Z ogólnym demakijażem cery radziły sobie nawet dobrze. 

SKŁAD :MOJA OCENA : 

3/5

Pozdrawiam. 


cathy c.

Komentarze

  1. Szkoda, że nie zmywają wodoodpornego makjażu. Mnie tam nie ciągnie do takich chusteczek :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam. No szkoda. Moja droga ,ale doskonale sprawdzją się w podróży latem,gdy potrzebujemy odświeżyć twarz. Pozdrawiam. :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Witam serdecznie. Dziękuję za Twój komentarz. Dzięki niemu mogę zajrzeć na Twego bloga. Pozdrawiam. cathy c.

Popularne posty z tego bloga

684. KALENDARZE ADWENTOWE BALEA I ALVERDE PREZENTACJA

734. ROZDANIE NA DOBRY NOWY POCZĄTEK

724. PODSUMIWANIE PROJEKTU "USE IT UP" 2017 - JAK WIDZĘ