477.PŁYN MICERALNY MULTIWITAMINA SKIN DRINK PERFECTA


Będąc w lutym w Zakopanem i robiąc obchód po Krupówkach zaszłam do Rossmanna  po szampon dla mojej Ewy. Przechadzając się między półkami i szukając buteleczki w wersji podróżnej zauważyłam tę oto butelkę. Cena nie zdzierała ze mnie wszystkiego (9.99zł),więc postanowiłam przygarnąć takową dla siebie i Mineralnej Kasi.

Postała chwilę w torbie podróżnej. Potem zamieszkała w kolejnej,ale już w tej do pracy. W zeszłym miesiącu postanowiłam ją wypróbować z rana do przecierania twarzy po nocy.Spisywała się doskonale,ale mi było  mało. Któregoś dnia postanowiłam zmyć nim makijaż. Zaczęłam od twarzy. Micel dobrze sobie poradził ze zmyciem podkładu. Użyłam trzy waciki dla pewności. Potem zaczęłam zmywać makijaż oczu. Tu miałam małe ułatwienie,bo nie używam kosmetyków wodoodpornych. Miałam pewne obawy co do tego,iż będą mnie szczypać oczy. Nic takiego nie nastąpiło.Micel dokładnie zmyła makijaż oka nie robiąc mi przy tym kuku. Doskonale również nawilża naszą cerę. Micel spisał się na medal.

Zamknięty jest w 200 ml butelce z aplikatorem. Jak widać na zdjęciu ma kolor żółty. Pachnie przyjemnie. Odrobinę owocowo. Cena nie jest wygórowana. Uważam,że warto go wypróbować

MOJA OCENA :

4,5/5


Pozdrawiam.


cathy c.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

684. KALENDARZE ADWENTOWE BALEA I ALVERDE PREZENTACJA

734. ROZDANIE NA DOBRY NOWY POCZĄTEK

724. PODSUMIWANIE PROJEKTU "USE IT UP" 2017 - JAK WIDZĘ