493. NAIL FRI # 44Witam serdecznie.
Dziś mam kijowy dzień. Tzn. nie aż tak bardzo ... i nie od samego rana ( wtedy to już bym całkiem zwariowała). Po prostu dziś nie jest mój dzień... Ach! Właśnie uświadomiłam sobie,że dziś piątek i ... do tego trzynasty. Jestem "w domu". Rozumiem czemu. Ok! Koniec moich żalów. 


Do mani użyłam :

-odżywka 9w1 Eveline,
- lakier Color Victim plant a cactus P2,
- top Gel Shine Avon.


Lakier P2 " plant a cactus" jest o średnio gęstej  konsystencji. Tak jak lubię. Kryje już przy dwóch cienkich warstwach. Pierwsza warstwa schnie dość szybko. Druga trochę dłużej. kolor to piękna soczysta zieleń, która powinna być kolorem tego lata ( przynajmniej ja tak uważam). Lakier ma w sobie zintegrowany primer i podobno system zapewniający dłuższą trwałość. u mnie z topem wytrzymał normalnie.Trzy dni do zmycia ( jak  wiecie albo i nie, ja i tak po tym czasie zmywam lakier). 


Bardzo przyjemnie się go nosiło. Nie jest typem lakieru który mnie denerwuje na pazurkach. Z chęcią wrócę do niego tego lata jeszcze nie raz.
Do mani użyłam :

- odżywka 9w1 Eveline,
- lakier Gel Shine Saphired Up Avon,
- top Gel Shine Avon.
Wciąż ciężko pracuje mi się z lakierami z tej serii (gdy wrócę do domu muszę je wszystkie ociupinkę rozcieńczyć). Lakier kryje już przy jednej średniej warstwie. Możemy taki efekt otrzymać dzięki ciemnemu kolorowi lakieru. Jest to raczej taki odrobinę rozjaśniony granat (przy czym granat to bardzo ciemny niebieski?). Sama nie wiem jak opisać ten kolor.
Konieczne jest użycie bazy przed malowaniem. Niestety lakier farbuje skórki i płytkę paznokcia jeśli jest nakładany samodzielnie. Czas schnięcia i trwałość w normie ( czyli u mnie trzy- cztery dni). Czegoś jednak mi w nim brakuje. Muszę spróbować go użyć jako lakier do stempli.ale tylko na białym tle...

I który Wam się podoba bardziej?


Pozdrawiam.

cathy c.

Komentarze

  1. Ja miałam z Eveline odżywkę8w1 i była okej :) zapraszam cię na konkurs do mnie http://swiatmylady.blogspot.com/2016/05/urodziny-bloga-konkurs.html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam serdecznie. Dziękuję za Twój komentarz. Dzięki niemu mogę zajrzeć na Twego bloga. Pozdrawiam. cathy c.

Popularne posty z tego bloga

684. KALENDARZE ADWENTOWE BALEA I ALVERDE PREZENTACJA

734. ROZDANIE NA DOBRY NOWY POCZĄTEK

724. PODSUMIWANIE PROJEKTU "USE IT UP" 2017 - JAK WIDZĘ