169. LETNIA WISH - LISTA


  Witam serdecznie. Czy Wam też dzisiaj dokucza jakaś taka niemoc?Mi już od paru dni coś odbiera siły i chęci... na wszystko. Nawet Opa to zauważył i stał się jakby bardziej ciepły ( on cały czas jest miły i ciepły, ale teraz jakby jeszcze bardziej). Może to wynik tego,że mój normalny czas zjazdu do domu już minął i tęsknota za Córcią daje się też we znaki.A może to wina pogody ( nie bardzo od paru dni). No cóż, pozostaje mi  tylko wytrwać tę rozłąkę do lipca. Ok, przestaję już marudzić. :)

  Przechodzę do rzeczy. Nigdy jako takiej listy nie musiałam tworzyć. Nie wiele mi trzeba tak naprawdę. Mój świat kręci się w okół mojej Mendy ( czytaj Córci).Mogę obejść się bez wielu rzeczy, ale od czasu do czasu staram się choć trochę pomyśleć o sobie.Rzadko, ale zawsze lepiej niż wcale. Jeśli chodzi o kosmetyki to staram się dbać o siebie trochę bardziej po tym jak któreś dziecko ze szkoły stwierdziło,że wyglądam na bardzo zmęczoną. Nie! Nie zabolało mnie to. Po prostu zwróciło moją uwage na to jak może czuć się moja Menda, gdy ktoś niedaj boże jej się spyta. Był to długotrwały proces. A po tym, gdy z ust wychowaczyni usłyszałam,że lepiej wyglądam tego dnia - zrozumiałam,że warto choć trochę zadbać o siebie. Bez przesady oczywiście. Wszystko w granicach normy. No, z małym pominięciem mojej szafki z zapasami ( nie pytajcie ile tego jest,bo sama już nie wiem). Choć staram się zużywać wszystko na bieżąco.

MOJA  LETNIA WISH - LISTA

1Z dniem,kiedy zobaczyłam informację o tych kosmetykach na którymś z blogów zaparagnęłam ich.Naturalne składy i dobre działanie oraz dobre opinie sprawiły,że jeszcze bardziej jestem przekonana do nich.Od razu chciałabym wypróbować całej linii. Jeśli faktycznie są takie dobre to będzie to  "miłość " od pierwszego użycia.

2


     Kiedy przypadkowo powąchałam je w Douglas'ie na Schlossstrasse to .... Przepadłam. Słodki a jednocześnie świeży zapach. Taki jak lubię. Cena też nie jest zła. W sieci perfumerii Diament można 30 ml kupić już za 30E. Więc w miarę przystępnie.

3Odżywcza pomadka Luxe od Avon. Zawiera retinol i kolagen dla gładszych, miękkszych i pełnych ust. Swache wyglądają ciekawie. Wydaje się być taka delikatna, w sam raz dla mnie ( nie lubię zbyt intensywnych kolorów na ustach). Przygarnęła bym  z chęcią tak Berry Tint lub Natural Tint.

I to wszystkie z mich kosmetycznych marzeń na lato. 

Pozdrawiam. 

cathy c.

Komentarze

 1. W sumie też bym chciała te kosmetyki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Biolaven marzy mi się ten zestaw a gdzie go można kupić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Jak na razie nie mam zielonego pojęcia. Jeszcze u Niemców jestem,ale jak wrócę to zacznę się rozglądać. :-) Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Biolaven to nie jest jakaś marka Sylveco?:) świetna wish lista :) tak tęsknota jest najgorsza :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak. To nowa marka Sylveco. Co do tęsknoty zgadzam się z Tobą. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam serdecznie. Dziękuję za Twój komentarz. Dzięki niemu mogę zajrzeć na Twego bloga. Pozdrawiam. cathy c.

Popularne posty z tego bloga

684. KALENDARZE ADWENTOWE BALEA I ALVERDE PREZENTACJA

734. ROZDANIE NA DOBRY NOWY POCZĄTEK

724. PODSUMIWANIE PROJEKTU "USE IT UP" 2017 - JAK WIDZĘ